דרשה בראפ

דרשה בראפ – כיצד מתנהלת הפקת המופע על שלביו השונים תוך לקיחה בחשבון שהמופיעים, למעשה אינם פריפורמרים מקצועיים, אלא בני המשפחה שרוצים שאירוע הבר מצווה אותו הם חוגגים לבן/לבת, יהיה מיוחד ביותר.  מי כמונו האבות זוכר את דרשת הבר מצווה מימי קדם שאולץ ללמוד בע"פ לכבוד אירוע הבר מצווה. לימוד הדרשה היה משימה לא קלה לחלוטין. ואיזה לחץ הפעילו עלינו ההורים.אמנם עידן הדרשות של פעם חלף, אך יהיה לא נכון לומר שלא הותיר בנו משקעים טראומטיים קלים.
בואו נראה אתכם (וגם אותי) ההורים של היום,מבקשים מהבן ללמוד בע"פ דרשה לבר מצווה, נאמר, בת 3 עמודים.  תארו לכם מה תהיה התגובה….(השם ישמור…) ולכן, תוך שידרוג אוולוציוני קל, הגענו לעידן חדש. עידן ראפ מצווה. או בכינויו העממי דרשה בראפ שכמובן באה להחליף את הדרשה מעידן הדינוזאורים.

דרשה בראפ – כתיבת הטקסט

חתן/כלת הבר מצווה ואתם ההורים. יושבים בסלון על כוס קפה וממלאים שאלון משפחתי. הכוונה לשאלון בו תמלאו את הפרטים הבאים: תחביביו של חתן/כלת הבר מצווה,יחסו למקצועות ביה"ס השונים, מה הם תחביביו, יחסי עם האחים והאחיות בבית, מה דברים משותפים לבני המשפחה ועוד כהנה וכהנה. כל החומרים אשר תמלאו ימסרו לכותב, אשר יעבדם לכדי טקסט ראפ יחודי לכם ולחתן הבר מצווה, אשר ישמש אתכם למופע.

דרשה בראפ – הקלטת מופע ראפ מצווה

אולפן ההקלטה מאפשר לנו להקליט את הילד/ה מספר רב של פעמים,ומתוכם לברור את הקטעים המוצלחים ביותר ולערכם לכדי פס קול רציף אשר ישמש אותנו במופע.
למי מכם ששואל "מדוע להקליט?", התשובה היא, כדי להשיל מעל הילד את האחריות של הקראת הטקסט בע"פ בזמן מופע הראפ מצווה, ובכך לצמצם את האפשרות של טעייה.

דרשה בראפ – החזרות

על מנת שהילד/ה יוכל להופיע באירוע מול הקהל, מתבצעות חזרות בהן לומד הילד/ה אחיזת מיקרופון, תנועות ראפ, עמידה על במה ועוד, כל זאת תוך הקניית הביטחון הדרוש להופיע מול הקהל.
ישנם מפיקים אשר משתפים במופע כחלק בלתי נפרד ממנו את ההורים והאחים, ובכך הופכים את המופע ליותר מפתיע עבור קהל הצופים. בחלק מהמקרים מבוצעת חזרה גנראלית לדרשה בראפ באולם,ביום האירוע.

דרשה בראפ – המופע

קצה התהליך הוא בכך שחתן/ת הבר מצווה ואתם המשפחה מופיעים בשידור חי מול קהל האורחים באולם, ובכך הופכים את האירוע שלכם למיוחד ביותר. על המחמאות והקומפלימנטים שקבלתם ספרו לנו אחר כך. נשמח לשמוע

לחזור למשהו ספציפי?

#ראפר ליום אחד

השאירו פרטים בטופס למידע נוסף, מחירים וסגירת תאריך