? חוגגים בר מצווה או בת מצווה
       דף הבית | אטרקציות | האיש והרעיון | איך זה קורה | אלבום תמונות | כתבות | הורים כותבים | שאלות נפוצות | צור קשר  | הוסף למועדפים
ראפר מצווה,ראפ מצווה,בר מצווה,בר-מצווה,הפקת אטרקציות לאירועי בר מצווה

ביצוע מופע ראפ לבת מצווה בהוראת קצין משטרה יכול להיות דבר מפחיד עד מזעזע. אבל ככה זה כשאתה מפיק מופעים לבר מצווה. עליך לתת מענה לכל הקהלים והלקוחות. מדי פעם אתה חוטף ניעור קל כשמתקשר אליך אדם שנשמע כמו שוטר, והוא באמת שוטר שבמקרה נשמע כמו מפכ"ל המשטרה בכבודו ובעצמו. באותו הרגע, גם אם בינך לבין עצמך אתה יודע שהנך נקי כפיים, ואין עוול בידך, אין מצב שאתה לא שואל את עצמך כמה שאלות, ומנסה להיזכר איפה עברת את ה-120 קמ"ש, או מתי ראית פלאש במראה.
והנה מספר לך האיש שאוטוטו הוא חוגג לביתו בת מצווה ושהוא שמע עליך ומעוניין בשרותיך.
אוך איזו הקלה. אתה נושם שלוש-ארבע נשימות, נרגע, וממשיך בשיחה.
אחרי שהבנת שלא יאונה לי כל רע, ואחרי מספר דקות שיחה, מסתבר שהאיש שפירא שמו, הוא בכלל תימני מראש העין לשעבר, אוכל גחנון ושותה תה עם חוואג כשאר האדם ובכלל לא מפכ"ל, אלא שוטר מסור ונאמן למשטרה למדינה ולשכונה, עם לב זהב וצחוק של מלאך,
ובאמת באמת, נשמה טובה.
שמעתי עליכם מחברה לכיתה של הבת שהופיעה בבת מצווה שלה במופע ראפ מצווה, גלשתי באינטרנט והגעתי לאתר שלך אתר ראפר מצווה, צפיתי בסרטים ואני מבקש להתעניין.
בקצור נמרץ, סיכמנו טלפונית שנועה תבצע שיר כניסה לאולם בראפ וקבענו להיפגש.
מכאן לשם יום הפגישה הגיע, ומר שפירא הנכבד מגיע. אני לתומי מזכיר לו בטל. שישכח להביא איתו את מדי השוטר ואת פנקס הדוח"ות ושאני נהג זהיר, ושמעולם לא גנבתי אפילו מסטיק, למרות טענותיו השקריות של בעל המכולת שרודפות אותי לעיתים בחלומותי.
צילצול בדלת.
האמת היא שאני מאוד אוהב את הרגע בו חתן/כלת הבר/ת מצווה נכנסים בדלת. באותו הרגע, באותה השניה, מתחברים לך קולותיהם המוכרים של האנשים איתם שוחחת בטלפון, עם פניהם, ואתה עושה בראש מין קלקולציה-קונוטציה, קישור של קול עם פנים, קשה להסביר, אבל אותי, הרגע הנ"ל מרגש.
טוב, לאחר שהתוודענו, וכמו שאני אוהב להתחיל כל פגישת עבודה, יצאו העוגיות והקפה לדרכם הארוכה במורד הגרון בגיל וברינה, וסללו את הדרך לשיחה מרנינה.
כלת הבת מצווה נועה, מתברר, ילדה לדוגמא. לא תאמינו מה רוצה להיות כשתהיה גדולה. רופאה. כן כן.
נועה היא ילדה משגעת ילדה כמו שכל זוג הורים רוצה לקבל פיקחית על גבול הגאוניות ממש אימא קטנה. אפשר לסמוך עליה בעצימת עיניים. קשורה להורים ומסורה מאוד לאח ולאחות.
האמת שלא יכולתי להתאפק מלשאול את נועה, אם כשתהיה גדולה היא רוצה להיות שוטרת כמו אבא.... התשובה כמובן היתה, לא.
אני רוצה לעזור לבני אדם שלא יכולים לעזור עצמם אמרה,אני אהיה רופאה.
טוב, מה יש לומר, הלוואי על כל הורים ילדה כזאת בלי עין הרע... אם זה מה שאת רוצה להיות.. מי אני....
בינתיים פתחנו מיקרופונים, והחילותי לבלוש אחר הכישרון המוסיקלי כלת הבת מצווה, אם בכלל קיים.. אחרי הכל התכנסנו כאן למען מטרה מסוימת, והיא להביא את נועה במסיבת הבת מצווה שלה אל מרכז הבמה.
בתוך חצי דקה לערך התברר לי מעל לכל ספק שלנועה איך אומרים, יש את זה בגדול, בקיצור ילדה מוסיקלית עם חוש קצב כפי הדרוש.
אז בתענוג גדול נגשנו כלת הבת מצוה ואני לשלב הקלטת שיר כניסה לאירוע בפורמט ראפ ובשיתופו ועזרתו של אמיר, שהו מה שנקרא היום בלשון העם, ראפר בר מצווה.
עד כאן.
זו היתה ראשיתו המעניינת של תהליך הפקת מופע ראפ מצווה עם משפחת כהן המדהימה. ההמשך היה כשהגיעו לפגישת החזרות הבאה כשהם חמושים באח הקטן של נועה בן השנה וחצי, ליאם, שעד אז לא היה לי מושג מה הוא יודע לעשות. אך באותו יום זכיתי להבין היטב איך נראים ואיך מתאמנים לוחמי סיירת מטכ"ל כשהם בגיל שנה וחצי. משפחה חוויה. זו האמת. אשרי שזכיתי לעבוד עם משפחות בכלל ועם משפחת כהן בפרט.
לא אלאכם יותר במילים יקירי ויקירותי.
לפניכם סירטון הוידאו ותמונות מאירוע הבת מצוה של נועה כהן.

את ההמשך תוכלו לראות בעצמכם. 
לאחר שצפיתם בסרט אתם מוזמנים לקרוא את מכתב התודה החם שכתבה לנו משפחת כהן
 
משפחת כהן היקרה
לאטרקציות ראפ מצווה
דרשה בקצב הראפ
לאטרקציות ראפ בר מצווה
החומרים באדיבות משפחת כהן היקרה
 ©כל הזכויות שמורות ל"ראפר מצווה" ולבעלי הזכויות

www.raper.co.il  050-5416400
אמנים | R.M.Production | אינדקס קישורים | דף הבית | צור קשר | raper@raper.co.il כל הזכויות שמורות ל"ראפר מצוה" | דוא"ל ©